بهترین شرکت طراحی وب سایت در اصفهان

بهترین شرکت طراحی وب سایت در اصفهان

حقیقت یا منفعت؟

متاسفانه مجموعه ها و افرادی با تحت تاثیر قرار دادن افراد با القاب بی پشتوانه ای همچون بهترین شرکت طراحی سایت اصفهان یا ارزان ترین تعرفه طراحی وب سایت در اصفهان اقدام به جهت دهی ذهنی به مشتریان بخت برگشته می کنند. جالب اینجاست که این بهترین های خود خوانده و خود شیفته پس از دریافت وجه از مشتری به کوچکترین اصول کسب و کار هم احترام نمی گذارند. ( این موضوع را در آینده ی نزدیک در یک مقاله جداگانه توضیح خواهیم داد )

پس کی بهترینه !؟

این یک سوال کلی است، ولی با توجه کردن به موارد زیر خودتون میتونید بهترین هارو پیدا کنید.

۱- طراح شما باید دارای مکان ثابت و دفتر باشد.

۲- شرکت ثبت شده و عضو اتحادیه باشد.

۳- دارای تجربه و تخصص باشد. ( با توجه به فنی بودن مبحث طراحی سایت، تجربیات حرف اول را در تعریف بهترین شرکت طراحی وب سایت میزند)

۴- نمونه کارهای قبلی با کیفیت باشد. (مطمئن شوید از نمونه های دیگران برای پرزنت کردن شما استفاده نمیکنند )

۵- مشتریان قبلی شرکت را بررسی کنید، شرکت هایی که مورد اعتماد مجموعه های بزرگ بوده اند، قابل اعتمادتر هستند. ( وقتی یک سازمان با یک مجموعه قرارداد همکاری تنظیم میکند موضوعات مختلف کمی و کیفی را توسط کارشناسان خود مورد بررسی قرار میدهد. پس اگر مجموعه های بزرگ آن شرکت را تائید کرده اند شما راحت تر میتوانید اعتماد کنید. )

۶- کیفیت وب سایت آن شرکت را بررسی کنید. ( مطمئن باشید یک شرکت حرفه ای برای  وب سایت خود بسیار زمان میگذارد از اعتماد به شرکت هایی که خودشان وب سایت ضعیفی دارند و برای شما آواز کیفیت میخوانند شدیدا بپرهیزید.)

۷- پشتیبانی شرکت را قبل از خرید چک کنید!

۸- مورد های بعدی را شما با تجربه خود بگوئید ؟

فهرست