طراحی سایت کم هزینه در اصفهان

طراحی سایت

طراحی سایت کم هزینه در اصفهان

هنگامی که شما نیاز به یک وبسایت برای کسب و کار خود دارید، و میخواهید وبسایتی که برای شما طراحی میشود، حرفه ای و ظاهری متناسب با میل خودتان باشد، متعاقبا هزینه ی بیشتری را هم باید بپردازید. بسیاری از شرکت ها هستند، که نه تنها وبسایت متناسبی را طراحی نمیکنند، بلکه هزینه های زیادی هم از مشتریان خود میگیرند. و این مسئله باعث شده تا از اعتماد مشتریان و کاربران کاسته شود. اما در مقابل بسیاری هم از شرکت ها هستند که نسبت به هزینه ای که میگیرند، خدمات خوبی را ارائه میدهند. این هزینه ها در همه ی شرکت ها متفاوت است و بسته به خدماتی که ارائه میدهند، هزینه های خود را مشخص میکنند. شما در ابتدا باید بدانید، سایتی را که میخواهید طراحی کنید، از چه نوعی باشد.

به صورت کلی سایت ها به دودسته تقسیم میشوند:

سایت های داینامیک:

این وبسایت ها توسط مشتری مدیریت میشوند و مشتری میتواند طبق نیاز و خواسته ی خود، محتوا و قالب سایت را تغییر دهد، صفحه ی جدید ایجاد کند، عکس و ویدئوهای نامحدود درون سایت قرار دهد و…

سایت های استاتیک:

مخالف سایت های داینامیک هستند، یعنی یکبار ایجاد و طراحی میشوند و قابلیت توسعه را ندارند. هرکدام از این دسته ها هزینه های مخصوص به خود را دارند.

وب دیزاین
ملاک های کلی تعیین قیمت به ویژگی های زیر بستگی دارد:
  • نوع و میزان فضای هاست

(فضای هاست به صورت اجاره ای است و در انتهای کار متناسب با مصرف مشتری محاسبه میگردد.)

  • دامنه

نام انحصاری است که سایت شما با آن شناخته میشود. دامنه ها هم هزینه های مخصوص به خود را دارند، اگر دامنه های معروف مانند (.ir, .com, .org. ,…) را برای سایت خود انتخاب میکنید پس باید هزینه ی بیشتری را هم پرداخت کنید.

  • گرافیک سایت

مهمترین ملاک برای تعیین قیمت است. هرچه بخواهید امکانات سایت خود را افزایش و ظواهر سایت خود را زیباتر کنید، هزینه ی بیشتری را هم باید متقبل شوید. چون گرافیک سایت سخت ترین و زمان برترین  قسمت کار است.

  • بهینه سازی سایت

اگر میخواهید سایت شما در صفحه ی اول جستجو قرار گیرد و ترافیک سایت خود را بالا ببرید، نیاز به بهینه سازی سایت خود دارید. که قرار گرفتن در صفحه ی اول هم نیازمند هزینه ی بالایی است. مجموعه ی آواسازان، با در نظر گرفتن تمامی این ملاک ها و امکانات، نسبت به دیگر شرکت ها، هزینه ی بسیار مناسبی را دریافت میکند. و همچنین برای همشهریان خود، مردم عزیز اصفهان، امکانات ویژه ای را در نظر گرفته است. اگر طراحی سایت کم هزینه در اصفهان را میخواهید، روی ما حساب کنید.

درشبکه های اجتماعی همراه ما باشید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست