ساخت تیزر تبلیغاتی

 

ساخت تیزر تبلیغاتی کوتاه، تیزر تبلیغاتی انیمیشنی، فیلم کوتاه

مراحل ساخت و سفارش تیزر تبلیغاتی

 

شاید شمایی که قصد ساخت تیزر تبلیغاتی رو داری، آشنایی کاملی با مفهوم تیزرها داشته باشید. اما خالی از لطف نیست که واسه اون دوستانی که نمی دونن دقیقا برای تبلیع محصولاتشون چه راهکارهایی وجود داره این تعریف لازم باشه.
تیزرها یا محتواهای ویدئویی بهترین و موثرترین راه دیده شدن تبلیغات هر کسب و کاری هستن. محتواهایی جذاب، که میتونن در قالب های مختلفی مثل طنز، داستان، آموزشی و انگیزشی تولید بشن. برای تولید این قالب ها اول باید ی سناریو یا داستان موثر و دقیق طراحی بشه. بطوری که خارج از تبلیغات مستقیم به شکلی غیر مستقیم با داستان پردازی و جلوه های ویژه محصول، خدمت و دستاورد شما رو به مخاطب معرفی کنه.

در واقع تیزرهای تبلیغاتی، همون محتواهای ویدئویی هست که برای تبلیغ یک محصول، خدمت، دستاورد، دوره آموزشی و حتی تخفیفات در دوره های زمانی خاص ساخته می شن.
تیزرها با سناریوسازی، داستان پردازی مخاطب شما به شکل خودآگاهانه به سمت محصول سوق می دهند. بریم مراحل ساخت تیزر رو بررسی کنیم. برای ساخت و سفارش ی تیزر لازم ۶ مرحله رو پشت سر بذاریم؛

aana
۱) تعریف جزئیات پروژه
error00
۴) پیش تولید تیزر
idea-100
۲) مشخص کردن هدف
prod
۵) تولید و تصویر برداری
graphic-design-1
۳) طراحی سناریو
dd46
۶) تدوین و صداگذاری

کدام تیزر مناسب کسب و کار من هست؟

اگر میخوای بدونی کدوم تیزر مناسب کسب و کارت هست باید ی آشنایی نسبی با هر تیزر داشته باشی. 

در ادامه تعاریف مختصری از انواع تیزر آوردیم، بهتر اول مطالعه اش کنی بعد درخواست تیزرت رو ثبت کنی و منتظر تماس ما بمونی.

این دسته از تیزرها به دلیل جذابیت بالا بیش از سایر انواع تیزر مورد توجه قرار میگیرند. در این نوع تیزر پس از داستان سرایی هدف تبلیغاتی شما در قالب انیمیشن و موشن گرافیک با جلوه های ویژه و به صورت دیجیتال تولید و در بستری بسیار جذاب به مخاطب شما ارائه می شود.

در ساخت تیزر رئال از افراد واقعی در قالب های مختلف استفاده می کنند. و در این نوع تیزر ها ببینده بدون اینکه متوجه شوند، جذب تیزر خواهد شد. تیزرهای رئال عموما مخاطبین بیشتری داره و اگر خلاقانه و با ایده‌ای جذاب ساخته شود، به سرعت تاثیر آن را در مخاطب میبینید. این نوع تیزرها می تونن باعث نزدیکی بیشتر مخاطب به شما بشه. آنها راحتتر به شما اعتماد می‌کند.

سوالات متداول؟

در حال حاضر روش های بازاریابی مستقیم، کمترین جذابیت را برای مشتریان دارد و کمتر شخصی علاقه نشان خواهد داد تا شما با تماس تلفنی بخواهید او را مجاب کنید محصولات شما، خدمات شما و …. را خرید یا استفاده کند. بنابراین یکی از بهترین و موثرترین راه های تبلیغات غیرمستقیم و ایجاد انگیزه در مخاطب استفاده از محتواهای ویدئویی است. این محتواها با جلوه های ویژه حس کنجکاوی مخاطب را برانگیخته می کند و او را بدنبال کسب اطلاعات بیشتر سوق می دهد. یعنی به شکلی غیرمستقیم مخاطب و ذهن او را درگیر خدمت، محصول و. … می کند و اکنون اوست که برای خرید یا استفاده از خدمات شما پیش قدم خواهد بود. و چون مشتاق دانستن بیشتر است پس به راحتی قادر خواهید بود او را به مشتری دائمی خود تبدیل کنید. 

تیزرها، کاربردهای متفاوتی دارند. شما میتونید برای

 1) معرفی برند خودتون یا به نوعی برندینگ استفاده کنید. تاثیری که ویدئو ها بر ذهن مخاطب دارند نوشته های طولانی نخواهند داشت. شما می توانبد با یک تیزر کوتاه اما برنامه ریزی شده نام خود را در ذهن مخاطب حک کنید. 

۲) معرفی محصول؛ به وسیله تیزرها شما می توانید محصولات، خدمات و ….. را به مخاطبانتان معرفی و ارائه دهید.

ثبت درخواست تولید تیزر !!!

از قدرت محتواهای ویدئویی قافل نشو !!!