راهکارهای افزایش فروش

راهکارهای افزایش فروش

بخش مهمی از سیکل و فرآیند فروش هر مجموعه یا کسب و کاری، پیدا کردن افراد. جدید برای خرید محصول یا خدمات آن کسب و کار می باشد. این فرآیند برای برخی افراد دشوار است، اما گاهی هدف شما افزایش فروش است. در این مرحله شما باید بدانید که کدام استراتژی فروش برای مشتری  شما مؤثر است. ممکن است شما کالای خوبی دارید اما فروش خوبی ندارید؛  یا نمیدانید چگونه به مشتریان خود نزدیک شوید. !! ما به شما راهکارهای افزایش فروش را آموزش خواهیم داد.

استراتژی ها وراهکارهای افزایش فروش  و درآمد بیشتر که به ما به شما توصیه می کنیم:

 • مردم مزایای یک خدمت و کالا را خریداری می کنند.

خوب است بدانید مردم محصولاتی را خریداری می کنند که خدمات. و مزایای مطلوبی برای آنها به همراه داشته باشد. قبل از شروع فرآیند فروش خود لازم است لیستی از مزایا و خدماتی که. محصول شما به مشتریانتان اهدا می کند تهیه کنید.

راهکارهای افزایش فروشمشتریان خود را شناسایی کنید.

چه جنسیتی دارند؟

آیا دارای تحصیلات هستند؟

یافتن جامعه هدف، براساس نیازسنجی مشتریان.

چه کسی تمایل دارد محصولات شما را با علاقه و بدون تامل خریداری کند؟ 

بهتر از در این مرحله سوالات زیر را از خود بپرسید

مشتریان شما چه رنج سنی را دربرمیگرند؟

چه قشری درآمدی از سطح جامعه را تشکیل می دهند؟

 • مشکل مشتریان خود را به خوبی شناسایی کنید

مشکلات مشتریان خود را شناسایی کنید و ببنید چه مشکلی از مشتریانتان را می توانید برطرف کنید. اگر مشتری خود را به درستی شناسایی. کرده باشید و بتوانید در رفع مشکل آنها کمک کنید. مشتری به شما اعتماد کرده و در. قبال خدمت شما حاضر به پرداخت مبلغ خواهد بود.

 • مزیت های رقابتی خود را توسعه دهید

 تلاش کنید در میدان رقابت با رقیبان خود گوی سبقت را پیشی بگیرید. بر روی مزیت ها و نتایج و پیامدهایی که محصول یا .خدمت شما برای مشتریان دارد تمرکز کنید.

 • استفاده از بازاریابی محتوا و رسانه های اجتماعی

روش های بسیاری برای دریافت محصولات شما به مشتریانتان از گذشته تا به امروز وجود دارد. اما بهترین روش  به روز بودن با عصر جدید می باشد. در زمانی که بخش اعظمی از مردم نیمی از وقت خود را در رسانه های. اجتماعی سپری میکنند، نبود شما و عدم اشتراک گذاری محصولاتتان در این دنیای جدید سبب عقب ماندن شما. و ندیده شدن شما می گردد و شانس شما را برای انتخاب شدن. از سوی مخاطبان کم می کند.

 • انتخاب قیمت مناسب

برای انتخاب قیمت مناسب لازم است که در مورد رقبا و قیمت های محصولات. مشابه خود تحقیق و جستجو و بروزرسانی داشته باشید. اگر قیمتی بالاتر از آنچه رقبای شما ارائه می دهند دارید لازم است. مزایا و یا کیفیت مطلوبتری ارائه دهید. در غیر این صورت بالاتر بودن قیمت شما شانس شما را برای  فروش  کاهش می دهد.

 • روش های مذاکره مناسب را آموزش ببینید

مذاکره کننده ای موفق است که بدنبال یافتن. راه حل و راهی باشد که دو طرف مذاکره منفعت ببرند. یعنی بدنبال موقعیت های برد – برد هستند. جایی که هر دو طرف مذاکره از نتایج مذاکره خوشحال باشند.

 • در فروش محصولات و سرویس های خود، صادقانه رفتار کنید.

قبل از شروع هرکاری، صادق بودن نشانه ی موفقیت و شروع یک  فروش قدرتمند خواهد بود. بسیاری از شرکت ها بدلیل واقع بین نبودن و بلندپروازی های زیاد باعث. ورشکست شدن شرکت خود میشوند. شما نباید بلندپروازی را با جهالت اشتباه بگیرید. هیچ وقت ادعای کاری را نکنید که نمیتوانید انجام دهید. کاربران به تجارت و برند شما اعتماد میکنند، پس با صداقت همراهشان باشید تا همراهتان باشند.

 • راهکارهای افزایش فروش
 • رضایت کاربران و اعتماد مشتریان خود را در معرض نمایش قرار دهید

متخصصین بازاریابی اینترنتی معتقد اند که کاربران، هنگامی که از محصولات شما. رضایت داشته باشند، میتوانند از هر ابزار دیگری فروش شمارا بیشتر کنند. شما میتوانید در سایت خود یا شبکه های اجتماعی خود بخشی را به نظرات کاربران. اختصاص داده و رضایت آنها را به نمایش بگذارید.

 • تضمین بازگشت وجه در صورت عدم رضایت

در بسیاری از مواقع، کاربران ترس از دست دادن پولشان را دارند و یا به این فکر میکنند. که اگر کیفیت محصول با آنچه که توضیح داده شده است، تفاوت داشته باشد. چه؟ شما باید تمامی این سوالات از این قبیل را در نظر بگیرید و یک پشتیبانی قوی برای آن ایجاد کنید و به مشتریان خود اطمینان خاطر بدهید که اگر. از محصول رضایت نداشته باشد، وجه دریافتی پس داده خواهد شد. اینگونه هم اعتماد کاربران را بدست می آورید. و هم فروش بیشتری خواهید داشت.

 • روش های پرداخت را تا جایی که امکان دارد بیشتر کنید

این یکی از دلایل مهم خرید کاربران از فروشگاه شما می باشد. شما باید تا جایی که امکان دارد روش های پرداخت خود را افزایش دهید. اگرچه امروزه همه ی خرید ها به صورت اینترنتی انجام میشود، اما بسیاری از افراد. هم هستند که پرداخت نقدی را ترجیح میدهند، پس باید بسته به نیاز کاربر روش های پرداخت. خود را افزایش دهید.

 • مشتریان خود را فراموش نکنید

فراموش کردن مشتری بعد از اتمام خرید، بدترین عاداتی است که بسیاری. از شرکت ها و فروشگاه ها مرتکب میشوند. شما میتوانید هنگامی که مشتری سفارش های خود را ثبت کرد، پیامکی حاوی تمامی اطلاعات. سفارش را برای مشتری بفرستید و یا حتی اطلاعات پرداخت را میتوانید با جزئیات کامل بفرستید .و این مسئله باعث ایجاد حس خوب بین مشتریان میشود و حتی باعث تبدیل مشتری عادی به مشتری همیشگی شود.

* قابل ذکر است که این تکنیک ها هر دو نوع فروش کالای فیزیکی و فروش خدمات را شامل می شوند.

بیاموزیم تا با چشم اندازهای بهتر در فروش با صرفه وقت بیشتر، فروش بهتر و موثرتری داشته باشیم. تاکنون کدام یک از راهکارهای افزایش فروش بالا را امتحان کردیده اید و چه نتایجی داشته است، آنها را با ما در میان بگذارید.

از همراهی شما متشکریم.

درشبکه های اجتماعی همراه ما باشید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست