تکنیک های برتر افزایش سئو

تکنیک های برتر افزایش سئو

تکنیک های برتر افزایش سئو

 افراد زیادی هستن که در حال حاضر یا یک وبلاگ شخصی و یا یک سایت را به تازگی راه اندازی کرده اند. اطلاعاتی درخصوص سئو و راه های بالابردن بازدید از وبلاگ و سایت خود را نمیدانند. به موضوع SEO چیست در مقاله های گذشتهپرداختیم. در اینجا لازم است به تکنیک های برتر افزایش سئو که سبب افزایش جایگاه وب سایت و بالارفتن شماربازدیدکنندگان می شود بپردازیم.

تکینیک SEO به دو دسته تقسیم می شوند :
تکنیک ON PAGE SEO :

این دسته تکنیک هایی را در برمیگرد که جهت بهینه سازی موتور های جستجو استفاده می شود.

تکنیک OFF PAGE SEO :

الگوریتم جستجوی موتور های جستجو و عوامل رتبه بندی پیوسته در حال تغییر می باشد. اما به طور کل اجماع عمومی براین باور است که اعتماد، ارتباط و قدرت از عوامل موثر. در موتور جستجوگر در تکنیکOFF BAGE SEO است. این تکنیک به تکنیک OFF_SITE SEO  نیز مرسوم است. و شامل تکنیک های بهینه سازی عملکرد خارجی وب سایت است . و نه تنها سبب افزایش بیننده  وب سایت وکاربران آن می شود ، بلکه ساختاری دوستانه، کاربر پسند و قابل اعتماد ایجاد می کند. داشتن یک  وب سایت معتبر و دارای محتوای با کیفیت مانند داشتن تعداد زیادی اشتراک و بازخورد مثبت در فضاهای مجازی است. و مسلما وب سایت در بخش bookmark بسیاری از سیستم ها، تایید و ذخیره می شود. و در فضاهای مجازی بسیاری از کاربران باقی می مانند و این خود یک عامل بسیار موثر در بالا بردن بازدید سایت می باشد.

نمونه هایی از تکنیک های برتر افزایش سئو:
  • تبادل لینک

گوگل و موتورهای جستجو از لینک های دیگر سایت ها، برای رتبه بندی و اعتبار وب سایت شما استفاده می کنند. یعنی وجود لینک سایت های دیگر در وب سایت شما سبب بالا رفتن رتبه سایت شما در رنکینگ گوگل و سایر موتورهای جستجو می گردد. اما سایت های دیگر زمانی با شما تبادل لینک خواهند داشت که محتوای سایت شما موثر بوده باشد. چرا که توسط این لینک ها کاربران خود را به وب سایت شما هدایت میکنند. بنابراین سایت شما باید قابل اعتماد و دارای اعتبار باشد. زیرا گوگل نمی تواند به صورت دستی محتوای وب سایت ها از جایگاه اعتبار بسنجد. بنابراین از لینک ها برای سنجش کیفیت وب سایت ها استفاده می کند. و زمانی که تعداد لینک های موجود در وب سایت شما بالا باشد رتبه بندی جایگاه سایت شما در موتور های جستجو نیز بالامی رود.

بنابراین گرفتن لینک از دیگر وب سایت ها یکی از راهکارهای موثر بهینه سازی SEO  می باشد. یکی از اشتباهاتی که صاحبان سایت ها مرتکب می شوند این است که تنها به تعداد لینک ها اهمیت داده و کیفیت را نادیده می گیرند. این در حالیست که لینک ها از سایت های با کیفیت و اعتبار بالا در چشم گوگل از ارزش بالاتری برخوردار است. و در رتبه بندی شما به طور موثری تاثیر گذار خواهد بود.

  • محتوای قابل اشتراک

یکی از موثرترین و بهتر است بگوییم شاه تکنیک ارتقا رتبه سایت ایجاد. محتوای شگفت انگیز و به روز بوده و می باشد. در واقع تولید محتوای قابل اشتراک و جالب، هوشمندانه ترین. راه برای فراخواندن بیشتر و درخواست لینک از وب سایت شماست. شما با ایجاد محتوای خلاقانه، به روز و جذاب نه تنها محتوای با کیفیت در وب سایت خود. ایجاد کرده و کاربران را به سایت خود جذب می کنید، بلکه با این محتوای با کیفیت سبب می شود. تا سایر وب سایت ها. اعتبار لازم برای لینک دهی به سایت شما را دریابند. بنابراین سعی کنید پیوسته محتوای سایت خود. را به روز و تازه نگه دارید.

  • به عنوان نویسنده مهمان شرکت کنید

وبلاگ های زیادی وجود دارند که به شما این امکان را می دهند که. به عنوان نویسنده مهمان پست بگذارید. از بین وبلاگ های با کیفیت و پر بازدید وبلاگ هایی را انتخاب کنید. و یک موضوع موثر با کیفیت و با محتوای بالا ایجاد کنید. و به عنوان نویسنده مهمان به اشتراک بگذارید. به این فکر نکنید که می توانید در وبلاگ های مختلف لینک قرار دهید. بلکه به کیفیت آنلینک ها توجه داشته باشید. علاوه برآن بهتر است در یک وبلاگ بیش از. یک بار محتوا گذاری به عنوان نویسنده مهمان نداشته باشید.

  • ایجاد انجمن

ارائه انجمن یکی از رایج ترین و در عین حال موثرترین. راهکارهای ایجاد لینک برای افزایش ترافیک وبلاگ ها ورتبه بندی صفحات آنهاست. در واقع شما با ایجاد یک انجمن به کاربران این امکان را می دهید. که در بحث ها شرکت کنند، با آنها ارتباط برقرار کرده ومشارکت فعالانه ای در بحث ها ایجاد کنند. اطلاعات مفید در اختیار آنها قرار دهید. سوالات آنها را پاسخ  دهید. و لینک های مرتبط با سوالات آنها را قرار دهید. این عملکرد هم سبب بالا بردن بازدید از وبلاگ یا سایت خود شده. و زمانی که شما خود در مشارکت ها شرکت می کنید و پاسخگو هستید، هم اعتبارسایت شما را بالا می برد. و علاوه بر آن اعتماد کاربر را نسبت به سایت شما افزایش می دهد.

  • پرسش و پاسخ

به سایت های پرسش و پاسخ بروید در بحث ها شرکت کنید و برای سوالات مطرح شده در زمینه کسب و کار یا وب سایت خود پاسخ روشن، درست و کاملی ارائه دهید. و در ادامه لینک سایت خود دارای محتوای مرتبط با سوال را ارسال کنید.

درشبکه های اجتماعی همراه ما باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

هجده − سیزده =

فهرست