تبلیغات نوین در استان اصفهان

تبلیغات نوین در استان اصفهان

 

«تبلیغات نوین در اصفهان چگونه است»
تبلیغات در گذشته:

در گذشته که هنوز اینترنت بین مردم رواج نیافته بود، تبلیغات هم به صورت سنتی ارائه میشد. مثلا با پخش تراکت و یا بنر برروی سر در شرکت یا مغازه، اطلاعیه های کاغذی. و … که به دلیل حجم بالای تیراژ چاپ و هزینه ی زیاد کم کم از دور تبلیغات خارج شد. و با توجه به اینکه برای تولید کاغذ در حجم بالا تعداد زیادی درخت باید قطع میشد، این نوع تبلیغ ، تقریبا منسوخ شده است. علاوه بر تاثیرات مخرب بر محیط زیست، این تبلیغات را بیشتر اوقات بر روی دیوار و درب منازل و پل عابر پیاده میچسباندند. که علاوه بر این که باعث خراب شدن زیبایی شهر میشد، هزینه ی بالایی بابت تمیزکردن این سطوح داشت.

اما باز هم به میزان کمی از این نوع تبلیغات در اصفهان صورت میگیرد که آن هم بیشتر مربوط به کسانی است که به شبکه های اجتماعی دسترسی ندارند و یا شغل آنها باعث میشود که از تبلیغ بصورت سنتی استفاده کنند. اما امروزه تبلیغات نوین باعث شده است که هم مردم وهم شرکت ها در زمان بسیارکوتاهی محصولات خود را ارائه دهند. ومردم در زمان کوتاهی از ارائه ی این محصولات باخبر شوند. همانطور که در گذشته گفتیم، استان اصفهان در زمینه ی تبلیغات نوین هم پیشرو بوده و رتبه ی بسیار بالایی نسبت به سایر استان ها دارد.

تبلیغات نوین

تبلیغات در عصر جدید(نوین)

امروزه تبلیغات از آن حالت سنتی خارج شده و به صورت نوین ارائه میشود. مردم به تبلیغات سنتی و یا تبلیغاتی که در تلویزیون انجام میشود، راضی نمی شوند. در عصر ارتباطات، عصری که همه چیز بر مبنای اینترنت است، مسلما مردم حق دارند که به تبلیغات سنتی راضی نشوند و از کنار آنها بی توجه رد شوند. با ظهور تبلیغات مدرن، هم مردم وهم کسانی که قصد تبلیغ دارند، زمان کمتری را برای خرید محصول و یا تبلیغ خود صرف می کنند.

بهترین نوع تبلیغ

بهترین نوع تبلیغات، تبلیغی است که در کمترین زمان و با بیشترین کاربرد و کمترین هزینه، بتواند مشتری را به خود جذب کند و بازخورد بالایی داشته باشد.

 1. باید بدانند که مشتری چه چیزی را نیاز دارد و برای آن فراهم کنند.
 2. با تبلیغات خود حدث بزنند که مردم در حال حاظر چه کمبودهایی دارند.
 3.  تبلیغاتتان نظرمردم را بیشتر به خود جلب کند.

بدلیل اینکه این روزها، اکثر مردم، بیشتر اوقات خود را در فضای مجازی و اینترنت سپری میکنند:

 1. کسب و کارهای اینترنتی و تبلیغات رشد بسیار زیادی داشته است.
 2.  درآمد چشمگیری دارند.
 3. و باعث زیادتر شدن مشتری میشود.
اهمیت تبلیغات مجازی
 1. در دسترس بودن 
 2. مقرون به صرفه بودن هزینه ی آن

باعث شده است که تبلیغات مجازی از اهمیت ویژه ای برخوردار شود. علاوه بر اینترنت، بیلبوردها، تلویزیون، تابلوهای تبلیغاتی نوین مانند تابلو استیل نیزدر دسته ی تبلیغات نوین قرار گرفته اند. و بسیاری از مردم هم به نوع از تبلیغات هم روی آورده اند. به منظور تبلیغ خدمات و محصولات شما، آژانس های تبلیغاتی راه اندازی شده اند که شمارا در برندسازی و موفقیت در کسب و کارتان راهنمایی و همراهی میکنند. یکی از مزایای تبلیغات اینترنتی این است که میتوان  از کلیپ های ویدئویی، موشن گرافیک، عکس هایی با کیفیت بالا، نظرسنجی از مشتریان، و.. استفاده کرد.

در روش تبلیغاتی نوین، چه افراد و یا سازمانی موفق میشوند؟
 1.  افرادی که از جدیدترین و بروزترین روش ها استفاده کنند.
 2. تکنیک های تبلیغاتی را بکار گیرند تا نظر مشتریان را به خود جلب کنند.
 3. و درصد بالایی از مخاطبان را به خرید محصول ترغیب کنند.
۶ روش تبلیغات نوین در اصفهان:
تبلیغات در شبکه های اجتماعی:

تبلیغات نوین در استان اصفهان ، در شبکه هایی چون واتساپ، تلگرام، اینستاگرام، توییتر، فیس بوک و… صورت میگیرد. و بازاریابان و تبلیغ کنندگان، از تبلیغ خود در شبکه های اجتماعی به روند سریع و آسان خرید کمک میکنند.

 

رسانه های اجتماعی
 بنر تبلیغاتی در سایت های پر بازدید:

قبل از هرچیز باید به این نکته توجه داشته باشید که شرکت یا مجموعه ی تبلیغ کننده، وبسایت داشته باشد و آدرس آن وبسایت علاوه بر اطلاعاتی چون شماره ی تماس و نشانی در طراحی بنر درج شود.

 تبلیغات پیامکی:

یک شیوه نوین با بازدهی مثبت و سریع است. و به دلیل قیمت پایین بسیار مورد توجه قرار میگیرد.

تبلیغ در وسایل نقلیه ی پرتردد در سطح شهر:

یکی از گران ترین شیوه ی تبلیغات نوین است. که شرکت ها برند و برچسب حاوی نام شرکت را بر روی بدنه ی وسایل نقلیه مانند تاکسی و اتوبوس ها نصب می کنند. و بسیاری از افراد بدلیل بازخورد بالا از این روش استفاده میکنند.

 

درج آگهی در وبسایت های تخفیفی:

اگر میتوانید که محصولات خود را با قیمت پایین تری عرضه کنید، بهتر است در وبسایت های تخفیفی، آگهی تبلیغاتی خود را قرار دهید.

تبلیغات در نرم افزارهای آنلاین:

اگر دقت کرده باشید، در بسیاری از نرم افزارها هنگامی که آنرا باز میکنید، یک صفحه ی تبلیغاتی برای شما باز میشود. و این یکی دیگر از شیوه های تبلیغاتی نوین است که مخاطبان بسیاری را پوشش میدهد.

۱۰ روش تبلیغات نوین آواسازان در اصفهان:
۱- اهداف فروش را مشخص میکنیم               

مجموعه آواسازان با پاسخ دادن به تعدادی سوال ، هدف اصلی را مشخص میکند.

– چگونه به بازار هدف میخواهید نزدیک شوید؟

– چقدر هزینه حاضرید بپرداید؟

-هدف شما از تبلیغ این محصول چیست؟

– ماهیانه چه مقدار درآمد میخواهید داشته باشید؟ و …

۲- نیازهای مشتری را به او میفروشیم

همیشه این پیشفرض را درنظر داریم، که مشتریان به چه محصولاتی نیاز دارند وچیزی را میخرند که فکر می کنند به آن نیاز دارند.

*ما در فروش و بازریابی خلاق هستیم*

۳- به نیازهای مشتریان اهمیت میدهیم

مجموعه ی ما با بکار گیری سوالات استراتژیک و پیگیری دقیق خاسته های مشتریان، باعث حفظ بازار خود میشویم. و برای ما مهم است که مشتریان بدانند که محصولات ما چقدر به آنها کمک میکند و چه مزایایی برای آنها دارد.

۴- میپرسیم، گوش میدهیم و سپس عمل میکنیم

موفقیت ما در این سه کلمه خلاصه میشود. ابتدا سوالاتمان را حساب شده انتخاب میکنیم، به نیازهای مشتریان خود گوش میدهیم و درنتیجه محصول مورد رضایت مشتری را تحویل میدهیم.

۵- با مشتریان خود در یک تیم هستیم

بسیاری از شرکت ها میخواهند به هر نحوی که شده محصولات خود را بفروشند. اما هدف مجموعه ما تنها فروش نیست. و با مشتریان خود ارتباط قوی ایجاد میکنیم.

۶- مشاوره میدهیم

ما به مشتریان خود در هر زمینه ای مشاوره میدهیم. و تلاش میکنیم که بهترین راه کارهای تبلیغات را معرفی کنیم.

۷- جلب رضایت مشتریان

برای ما بسیار اهمیت دارد که مشتریان از خدمات ما رضایت داشته باشند. و همه ی سعی و تلاش ما این است که پیشرو در جلب رضایت مشتریان خود باشیم.

۸- تخفیف

ما آنچه که ارائه میدهیم، از کیفیت بالایی برخوردار است. و این فرصت را به مشتریان خود میدهیم تا شانس این را پیدا کنند که دوباره از ما خرید کنند.

۹- فروش اینترنتی خدمات و محصولات

سعی ما در این است تا با تبلیغ در فضای اینترنت، مشتریان بیشتری را به خود جذب کنیم. 

۱۰- مدیریت زمان 

ما برای موفقیت در شغل خود، مدیریت زمان داریم .و در کمترین زمان، آنچه که مشتریان تقاضا دارند را تحویل میدهیم.

در پایان تمامی این صحبت ها، مجموعه ما، آواسازان در خدمت شماست. تا بتوانید تبلیغات نوین در استان اصفهان را به بهترین نحو ارائه دهید.

سربلند و موفق باشید.

 

 

 

درشبکه های اجتماعی همراه ما باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

16 − ده =

فهرست