بهترین آژانس دیجیتال مارکتینگ در ایران

دیجیتال مارکتینگ

بهترین آژانس دیجیتال مارکتینگ در ایران

امروزه دیجیتال مارکتینگ در حال پیشی گرفتن از بازاریابی سنتی است و با فراهم شدن بسترهای مناسب در شبکه‌های اجتماعی و وب سایت‌ها اکثر کسب و کارها برای داشتن تبلیغاتی هدفمند و موثر از دیجیتال مارکتینگ استفاده می‌کنند. و با مخاطبین خاص و عام خود ارتباط برقرار می‌کنند.

مهمترین فاکتورها برای شناخت بهترین شرکت های دیجیتال مارکتینگ

امروزه بدلیل شرایطی که روز به روز پیشرفته تر میشود و تقریبا تمامی کارها به صورت اینترنتی انجام میشود، کسانی که کسب و کاری را راه اندازی میکنند، باید از شرکت های دیجیتال مارکتینگ کمک بگیرند و این یک ضرورت محسوب میشود.

این افراد برای اینکه خود را به مشتریان معرفی کنند، باید با بهترین شرکت های دیجیتال مارکتینگ آشنا باشند و بتوانند بهترین روش را برای بازاریابی خود انتخاب کنند. بهترین شرکت دیجیتال مارکتینگ، شرکتی است که تمامی خدمات زیر را با قیمتی مناسب به مشتریان خود ارائه دهد و تجربه خوبی در کار خود داشته باشد.

 1. تجارب صنعتی شرکت
 2. کیفیت خدمات
 3. گزارش خوب فعالیت های دیجیتال
 4. شفافیت دیجیتال
چطور بهترین شرکت های دیجیتال مارکتینگ را شناسایی کنیم؟

هر شرکتی که چندین ویژگی منحصر به فرد زیر را داشته باشد، میتوان گفت بهترین شرکت است.

 • مشاوره:

شرکتی بهترین است که قبل از شروع کار خود به مشتریانش مشاوره دهد و به آنها را برای رسیدن به هدفشان کمک کند و تمامی خدمات و روش های خود را به طور کامل برای مشتری توضیح دهد.

 • کیفیت:

قبل از شروع هرکاری، شما میتوانید نمونه کارهای انجام شده در آن شرکت را مشاهده کنید و از کیفیت واز میزان تسلط آن شرکت آگاه شوید.

 • صداقت:

باید حتما این نکته را بخاطر داشته باشید که شرکتی که در کار خود صادق نباشد، نمیتوان به آن اعتماد کرد. پس حواس خود را بسیار جمع کنید تا درگیر چنین شرکت هایی نشوید.

 • هزینه ها:

برای شروع هر پروژه ای باید هزینه های احتمالی آن را بررسی کرد، از طرفی بسیاری از شرکت ها هستند که خدمات ارزان قیمتی را ارائه میدهند اما باید بسیار دقت کرد که این شرکت ها خدمات مطلوبی را دارند یا خیر.. . تنظیم یک قرارداد با هزینه معقول و مناسب و خدماتی بی نظیر، بهترین گزینه برای انتخاب شما و شروع همکاری شما با بهترین آژانس دیجیتال مارکتینگ در ایران است.

شرکت‌های بازاریابی دیجیتال چه خدماتی را ارائه می‌دهند؟
 1. بهینه سازی موتور جستجو
 2. بهینه سازی شبکه های اجتماعی
 3. تبلیغات کلیکی
 4. مدیریت قسمت آنلاین شرکت به بهترین شکل
 5. طراحی و توسعه وب سایت
 6. بازاریابی ویدئویی
 7. خدمات سئو تجارت الکترونیکی
 8. بازاریابی از طریق تلفن همراه

البته نباید این نکته را فراموش کرد که ممکن است هریک از شرکت های بازاریابی دیجیتال، استراتژی های منحصربه فرد داشته و یا خدمات دیگری را ارائه دهند.

مهم‌ترین سوالاتی که باید از شرکت‌های دیجیتال مارکتینگ بپرسید

شما میتوانید با پرسیدن چند سوال، بهترین شرکتی که میتواند به شما کمک کند را انتخاب کنید و در نتیجه به هدفتان نزدیکتر میشوید.

 1. شرکت شما از چه روش هایی استفاده میکند
 2. چه خدماتی را ارائه میدهید
 3. هزینه خدمات شما به چه صورت است؟
 4. آیا نیاز به پرداخت هزینه ی اضافی هست؟
 5. شما در این زمینه چقدر تجربه دارید؟
 6. نمونه کارهای شما کدام است؟
 7. کدام شرکت ها با شما همکاری داشته اند؟
 8. میزان هزینه خدمات دیجیتال مارکتینگ؟

هر شرکت دیجیتال مارکتینگ، هزینه های متفاوتی را دارد و بسته به خدمات خود، هزینه های خود را تعیین میکند و مشخص است که هرچقدر به خدمات بیشتری نیاز دارید، پس باید هزینه های بیشتری هم پرداخت کنید.

برای مثال هزینه‌های ارائه شده در زیر برای مدت زمان یک ماه است:
 • هزینه بهینه سازی موتورهای جستجو از حدود ۷۵۰ دلار به بالا
 • هزینه تبلیغات کلیکی از ۲۵۰۰ دلار به بالا
 • هزینه بازاریابی ایمیل از ۰۳/۰ دلار برای هر ایمیل
 • هزینه بازاریابی شبکه‌های اجتماعی از ۸۰۰ دلار به بالا
 • هزینه بازاریابی محتوا از ۱۵۰۰ دلار به بالا

همیشه بخاطر داشته باشید که اگر در بخش دیجیتال مارکتینگ، سرمایه گذاری درست انجام شود، خیلی زود به خودتان باز میگردد و بازدهی کارتان را چندین برابر میکند. دیجیتال مارکتینگ یا همان بازاریابی دیجیتال یک سرمایه گذاری است و پس از مدت زمانی طولانی به سوددهی شرکت شما ختم خواهد شد و بازدهی کارتان را دو چندان خواهد کرد. پس سعی کنید  بهترین‌های حوزه بازاریابی دیجیتال را برای کارتان بشناسید و بدانید ارزش این کار زمانی حاصل می‌شود که روال مارکتینگ به درستی انجام شود. آن وقت شما با سیل عظیمی از مشتریان و مخاطبینی روبرو می‌شوید که به شما، برند و شرکتتان وفادار هستند و روز به روز به شما برای دریافت سود بیشتر در کنار خدماتی مطمئن و مورد انتظارتر کمک می‌کنند.

در پایان همه ی این توضیحات بهتر است با شرکت آژانس دیجیتال مارکتینگ آواسازان و خدماتی که ارائه میدهد، آشنا شوید. خوشحال میشویم با ما همراه باشید.

خدمات ارائه شده شرکت آواسازان
 • طراحی وب سایت

در حال حاضر فن آوری طراحی وب به سرعت در حال توسعه می باشد و با ایجاد فرصت های جدیدی زمینه را برای ارائه برند ، خدمات و محصولات خود و جذب مشتریان جدید و حفظ مشتریان موجود به وجود می آورد. بیشتر بخوانید…

 • طراحی وب سایت فروشگاهی

قطعا” وقت آن رسیده است که روش‌های سنتی فروش را کنار گذاشته و آنجایی باشیم که مشتریان ما بیشترحضوردارند . مشتریان ما امروزه بیشتر در چه فضایی سیر می کنند و اطلاعات لازم را در مورد محصولات مورد نیاز خود از کجا تهیه می کنند؟ بیشتر بخوانید..

 • سامانه پیام کوتاه و پیامک سفید

سامانه پیام کوتاه آژانس دیجیتال مارکتینگ آواسازان، ابزاری حرفه ای و توانمند برای ارسال، دریافت و  راه اندازی کمپین های تبلیغاتی پیام کوتاه  (SMS) است. کاربران این سامانه با استفاده از این ابزار قادر خواهند بود بیشتر بخوانید…

 • تیزر ویدئویی

مهم نیست که مشاغل شما در چه اندازه است یا در چه جایگاه شغلی قرار گرفته اید، اگر هنوز تاثیر ویدئوهای رسانه های اجتماعی را جدی نگرفتید ، زمان آن رسیده است که در کسب و کار خود و شیوه جذب مخاطب بیشتر بخوانید…

 • موشن گرافیک

گرافیک حرکت، راهی برای برقراری ارتباط با بیننده است که آن را به عمق داستان اضافه می کند. موشن گرافیک دراقع، به همراه موسیقی موثر می توانند  بیشتر بخوانید…

 • خدمات گویندگی

ذهن انسان به طور ناخودآگاه جذب افرادی می گردد که صدایی جذاب و گیرا دارند. بنابراین یکی از راه های جذب مخاطب، بیشتر بخوانید…

بهترین آژانس دیجیتال مارکتینگ در ایران

پاسخ ما به مهمترین سوالات شما:
 • شرکت شما از چه روش هایی استفاده میکند؟
 • چه خدماتی را ارائه میدهید
 • هزینه خدمات شما به چه صورت است؟
 • آیا نیاز به پرداخت هزینه ی اضافی هست؟
 • شما در این زمینه چقدر تجربه دارید؟
 • نمونه کارهای شما کدام است؟
 • کدام شرکت ها با شما همکاری داشته اند؟

امیدواریم توانسته باشیم که اطلاعات مفیدی را در اختیارتان قرار دهیم. مجموعه آواسازان در تلاش جلب رضایت مشتریان است. خوشحال میشویم به ما بپیوندید.

از همراهی شما متشکریم.

درشبکه های اجتماعی همراه ما باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

1 × 5 =

فهرست